Nejširší nabídka textilií pro velkoodběratele

Nabízíme široký výběr kvalitních a certifikovaných textilií z celého světa za nejlepší velkoobchodní ceny.

O nás

Od roku 1999 je společnost Sterkh s.r.o. dovozcem prvotřídních textilií do ČR.

Naší hlavní činností je dovoz kvalitních látek a surovin: příze, režné látky,  hotové látky pro ložní prádlo, osušky a ručníky, prostěradla, závěsoviny, polyesterové bílé látky a dalších textilií na český trh.

Dlouhodobě spolupracujeme s výrobci textilií z mnoha zemí, včetně Moldavska, Uzbekistánu, Jižní Koreje, Indie a Turecka. Každoročně se podílíme s výrobci na vývoji nových textilních výrobků pro naše velkoobchodní odběratele.

STERKH věnuje zvláštní pozornost kvalitě svých látek, všechny naše textilie jsou velmi kvalitní a certifikované. Svým zákazníkům garantuje nejlepší velkoobchodní ceny, široký výběr látek a dezénů, rozsáhlý sortiment domácího textilu, dodání zboží ke dveřím a individuální přístup ke každému našemu obchodnímu partnerovi.

Nabízíme širokou bázi hotových moderních a klasických dezénů.

Spolupracujeme s návrháři a grafiky pro zpracování nových kolekcí dezénů a vzorů látek. Samozřejmostí je i potisk individuálních dezénů na zakázku, vytvoříme pro Vás jedinečný dezén na přání.

Naši výrobci provádějí přísnou kontrolu kvality produktů, kontroly se provádí během celého výrobního cyklu. Námi nabízené textilie jsou testovány v každé fázi výroby moderními přístroji v akreditované laboratoři podniku.

Kontaktní údaje

STERKH s.r.o.
Gotthardská 11, 160 00 Praha 6, Česká republika

+420 601 544 827
info@sterkh.cz

Dotaz / Poptávka?

Napište nám přes poptávkový formulář a my se Vám do 24 hodin ozveme zpět.

Kde jsme